درباره ما

درباره شرکت مصالح غلامرضایی

این فروشگاه فعالیت خود را از سال ۱۳۲۰ آغاز نموده و در همان سال جواز برزنه دریافت نمود.با ابتدایی ترین امکانات حمل ونقل در آن زمان مصالح ساختمانی مورد نیاز مشتریان برایشان ارسال می گردید.که تا امروز لطف ایزد منان و با وجود تمام مشکلات اعم از اوضاع معلق اقتصادی ،تحریم اقتصادی…توانسته ایم امر خدمت رسانی به مشتریان را تا به امروز تداوم بخشیم.

از مهمترین رازهای ماندگاری ما در این صنعت درستی و همدلی و ارائه بهترین خدمات و مرغوب ترین کالاها به مشتریان است ،ارائه توضیحات مکفی در مورد حالات کالاها ،ارائه خدمات به صورت جزئی و هم کلی با قیمت های منصفانه و منطقی از گزینه های ماندگاری ماست.

این مجموعه از سالهای قبل به رعایت حق مصرف کننده معتقد بوده است.تبلیغ ما پیشینه ماست.

در سالهای قبل که کشور با کمبود سیمان مواجه بود . این مجموعه به مشتریان سیمان دولتی ارائه می نمود.در سالهای کنونی که کشور به خود کفایی در زمینه تولید سیمان و دیگر مصالح ساختمانی رسیده باز هم بهترین نوع مصالح را به دست مشتریان می رسانیم. ما به اطلاع می رسانیم که با وجود سیمان های تقلبی موجود در بازار که سود بسیار زیادی را برای افراد فرصت طلب به همراه دارد.این مجموعه از ارائه هر گونه مصالح نا مرغوب و تقلبی مبرا می باشد.

 

فهرست